Psycholog Berlin


Informacje

Dodany: 2019-06-10
Kategoria: Firma

Tagi dla artykułu

biznes

foto
Prawo jazdy Zabrze

foto
serwis apple


Psycholog Berlin

Oferujemy naszym klientom skuteczną pomoc z zakresu psychologii i psychoterapii. Jesteśmy zespołem psychoterapeutów i psychologów, pracujących w nurcie psychoterapii . Ośrodek psychoterapii został utworzony w rezultacie współpracy pięciu psychoterapeutów i psychologów, których łączą więzy przyjaźni i czerpanie przyjemności z rozpowszechniania oraz udostępniania plusów , które wynikają z psychoterapii większemu gronu odbiorców. Tworzymy bezpieczne i przytulne miejsce, w którym klienci czują się komfortowo i mogą cieszyć sie pełnym zakresem możliwości związanych z terapią.

Nasza oferta

W ofercie naszego ośrodka klient odnajdzie pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną. Oferujemy eksperckie konsultacje psychologiczne, w trakcie których rozpoznawany jest problem klienta , odszukiwane są najlepsze możliwe rozwiązania i wybierana jest odpowiednia forma pomocy, którą zazwyczaj są konsultacje psychoterapeutyczne. Oferujemy naszym pacjentom najlepszą pomoc w postaci psychoterapii grupowej, indywidualnej, małżeńskiej i par, rodzin oraz psychoterapii uzależnień. W naszej ofercie znajduje się również przeprowadzanie warsztatów psychologicznych i rozwojowych.

Die Mitte Praxis

Linienstr.130

10115 Berlin

tel. 015257601317

Psychoterapia jest częścią nurtu psychoterapii humanistycznej, opisującej człowieka jako posiadającą możliwość wyboru, świadomą jednostkę, która kreuje rzeczywistość, nadając sens życiu i kierując nim. Pracujemy w nurcie psychologii humanistycznej, dlatego oferujemy naszym klientom warunki sprzyjające samorealizacji i rozwojowi oraz pomoc w uświadomieniu sobie swoich oczekiwań i potrzeb wobec świata i siebie samego. Psychoterapia kładzie nacisk na to, co dzieje się w danym, psycholog w Berlinie ceny www.psycholog-psychoterapeuta.de/ konkretnym momencie oraz pomaga uświadomić, że przeszłość już nie istnieje, a przyszłość jeszcze nie nastąpiła. Akceptując swoje doświadczenia życiowe zaczynamy rozumieć to, co naprawdę przeżywamy. Osoba staje się zdolna do zmian i kontrolowania swojego życia dzięki świadomości i odpowiedzialności za samego siebie. Ważna jest również relacja między psychoterapeutą, a klientem która ma wymiar ludzkiego spotkania, wypełnionego szacunkiem do wewnętrznego świata drugiej strony.

Według psychoterapii klient ma wystarczający potencjał, aby poradzić sobie ze wszelkimi spotkanymi problemami. Skontaktuj się z Ośrodkiem Psychoterapii , abyśmy mieli możliwość pomóc Ci poznać Twoje szczęście i wspomóc Twój rozwój osobisty. Zapraszamy!

Najnowsze artykuły:

Top